Specjalista ds. Wsparcia IT

  • Warszawa
  • Umowa o pracę
  • 06.12.2018

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior
• gotowość do pracy zmianowej w modelu wsparcia 24/7;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• ugruntowana znajomość zagadnień IT oraz wiedza techniczna;
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
• zorientowanie na klienta oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług;
• umiejętność jasnego komunikowania problemów technicznych i ich rozwiązań wszystkim użytkownikom.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • MS Office
  • Windows
Potrzebne i możemy Cię ich nauczyć:
  • Active Directory
  • Exchange
  • O365
Mile widziane:
  • Powershell
  • TCP/IP
  • DHCP
  • VPN
  • DNS

Projekt, w którym możesz pracować

Na stanowisku Specjalisty ds. Wsparcia IT będziesz częścią Globalnego Service Desku, gdzie będziesz mieć możliwość poznania systemów oraz narzędzi używanych przez korporację.

Na co dzień będziesz zdalnie wspierać użytkowników wewnętrznych  zlokalizowanych w naszych 28 biurach na całym świecie oraz naszych klientów, co stanowi świetną szansę doskonalenia i wykorzystywania języka angielskiego.  W ramach Twoich zadań będziesz:
• kontaktować się z użytkownikami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi klientami w ramach pierwszej linii wsparcia technicznego;
• administrować systemami i aplikacjami firmowymi;
• wykonywać bieżący monitoring sieci i systemów IT;
• wykonywać okresowe zadania obsługi technicznej;
• przestrzegać określonych procedur i procesów zgodnych ze standardem firmy.
Na stanowisku przysługują następujące benefity:
• pakiet benefitów – opieka medyczna, karta Multisport, dodatek do urlopu tzw. “wczasy pod gruszą”;
a dodatkowo:
• możliwość poznania i codziennej pracy z najnowszymi technologiami;
• szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;
• praca w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze;
• umowa o pracę na pełen etat;
• biuro w pobliżu stacji kolejki WKD, parking samochodowy i rowerowy.
Zapraszamy do aplikowania przez naszą stronę kariery:

Podział czasu pracy

Wsparcie klienta
35%
Dyżur emergency (24/7)
30%
Aktualizacje i instalacja sprzętu i oprogramowania
20%
Samorozwój
15%

Jak zarządzamy projektem?

  • Kto podejmuje decyzje architektoniczne? CTO, Architekt,
  • Kto wybiera technologię? CTO, Architekt

Narzędzia pracy

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Osobista szafka
  • Telefon służbowy
  • Swoboda w doborze narzędzi pracy
  • System operacyjny

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjazdy służbowe: brak
  • Płatny urlop: 20/26 dni

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Lionbridge Poland ...