Salesforce Developer

  • Warszawa
  • Umowa dowolna
  • 11.01.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Senior

Wymagania:

- Min 3-letnie doświadczenie we w analizie funkcjonalnej, projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań klasy ERP w obszarze logistyki i produkcji

- Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne np. informatyka)

- Znajomość platformy Salesforce.com będzie dodatkowym atutem

- Dobra znajomość jęz. angielskiego, znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- Dyspozycyjność oraz mobilność

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Salesforce
  • CRM
  • ERP
Potrzebne i możemy Cię ich nauczyć:
  • Java

Projekt, w którym możesz pracować

Zadania:

- Wdrażenie systemów klasy CRM/CX (Customer Relationship Management/ Customer Experience)
- Praca w zespole który implementuje jeden z projektów
- Analiza funkcjonalności out-of-the-box wybranego systemu CRM
- Analiza funkcjonalna wymagań biznesowych
- Analiza wymagań poza funkcjonalnych
wykonanie projektu rozwiązania, implementacja, wdrożenie oraz utrzymanie zaprojektowanego rozwiązania
Firma oferuje:
- Pracę w szybko rozwijającej się firmie przy realizacji projektów dla wiodących klientów polskich i zagranicznych
- Szerokie możliwości szybkiego rozwoju zawodowego
- Szkolenie w zakresie wiodących rozwiązań klasy ERP w chmurze
- Doskonałą atmosferę pracy
- Motywujący system wynagrodzeń

Bonusy

  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest ForManWay ...