Informatica PC Developer

Informatica PowerCenter

7N
Mid
15 120 - 21 840
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Łódź
Praca zdalna
90%

Zapraszamy do współpracy doświadczonych Programistów Informatica PowerCenter, którzy dołączą do zespołu scrumowego zajmującego się procesem wytwórczym złożonych systemów dla pionów finansów i ryzyka. Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z kluczowych projektów u naszego klienta z branży bankowej, chętnie dzielisz się swoim doświadczeniem z innymi licząc na to samo ze strony zespołu i posiadasz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w Informatica PowerCenter zapraszamy do aplikowania!

Praca w modelu hybrydowym zakładającym częściową (10-30%) pracę z biura w Łodzi lub w Warszawie.

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju systemów informacyjnych na rzecz pionu ryzyka i finansów;
  • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL;
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych;
  • Implementacja testów automatycznych;
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej;
  • Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania;
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji.

  • Praktyczna znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL;
  • Dobra znajomość RDBMS Oracle w zakresie projektowania baz danych i aplikacji;
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL;
  • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center;
  • Minimum 1 rok doświadczenia w zakresie projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle;
  • Praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych;
  • Otwartość na współpracę z klientem / użytkownikiem biznesowym;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji oraz literatury technicznej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka);
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w obszarze Big Data;
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI);
  • Umiejętność pracy wg. metodyki Agile;
  • Znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence.

ETL
SQL
Oracle Database
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Kanban
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript