Programista SQL

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Adama Branickiego 13, Warszawa Wrocławska 54, Katowice

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA).

Szukamy obecnie nowych osób do naszego zespołu, który realizuje projekty będące modułami lub elementami naszego systemu ERP w zakresie HR, jak również zajmuje się rozwojem i wsparciem usług wspólnych dla wielu linii ERP, np. Wspólne Portale HR.

Oferujemy długofalową współpracę przy rozwoju naszych systemów !

Twoje zadania

  • Rozwój istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie Softlab ERP by Asseco (moduł HR)
  • Zwiększenie ergonomii, intuicyjności oraz niezawodności interfejsów użytkownika
  • Tworzenie interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi
  • Testowanie rozwiązań biznesowych
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań bazodanowych
  • Przygotowanie dokumentacji tworzonych rozwiązań

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Znają technologię Microsoft SQL Server, w tym również SQL (T-SQL)
  • Mają doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Posiadają umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Są komunikatywne i otwarte na współpracę w zespole
  • Znają język angielski w co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień HR
  • Wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Znajomość :Crystal Reports, XML, HTML i technologii WebService

Umiejętności
T-SQL
Ms SQL Serwer
WebService
Crystal Reports
HTML
Zarządzanie projektami
Software do zarządania projektami
JIRA
Praca z kodem
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Dokumentacja
15%
Spotkania
10%
Wsparcie klienta
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA