Administrator sieci

PKO BP Finat
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
60%
Płatny urlop
26

Praca w organizacji, która jest kluczowym podmiotem infrastruktury systemu płatniczego i dostawcą cyfrowych rozwiązań.

Twoje zadania

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania (bieżąca obsługa) systemów bezpieczeństwa sieci oraz wykrywania zagrożeń sieciowych (firewall, load balancery, IPS/IDS, SIEM),
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów,
  • analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa,
  • aktywne śledzenie trendów w bezpieczeństwie IT, nowych narzędzi i zagrożeń,
  • współpraca z ekspertami ds. bezpieczeństwa w KIR oraz innych organizacjach,
  • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów bezpieczeństwa sieci, wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • udział w tworzeniu i aktualizacji procedur administracyjnych,
  • wsparcie użytkowników biznesowych,
  • pełnienie dyżurów telefonicznych.

  • osoby posiadającej wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • z solidną wiedzą w zakresie sieci komputerowych - TCP/IP, switching, routing, load balancing,
  • ze znajomością problematyki zagrożeń sieciowych, metod zapobiegania i wykrywania oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (firewall, IPS/IDS, WAF, VPN, NAC),
  • z doświadczeniem w administrowaniu siecią i systemami bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
  • ze znajomością języka angielskiego i gotową do podnoszenia kwalifikacji.

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle