Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta

nazwa.pl
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Zespół Technicznej Obsługi Klienta to grupa młodych specjalistów odpowiadających za analizę błędów aplikacji, przywracanie kopii bezpieczeństwa, analizę logów, wsparcie merytoryczne, obsługę zgłoszeń "abuse" oraz pozostałych zapytań technicznych od naszych Klientów. Jeśli jesteś osobą, która z entuzjazmem i zaangażowaniem będzie rozwiązywała problemy techniczne Klientów i chcesz pracować w zespole pasjonatów branży IT, to nie czekaj dłużej i aplikuj!

Twoje zadania

  • mailowa obsługa Klientów w zakresie technicznym, sporadycznie poprzez inne kanały komunikacji (telefon, livechat)
  • wsparcie w drobnych pracach technicznych przy sprzęcie serwerowym oraz konsumenckim
  • udzielanie profesjonalnych i rzeczowych wyjaśnień oraz informowanie Klientów o postępach w rozwiązywaniu ich problemów
  • techniczne wsparcie merytoryczne dla osób pracujących w Dziale Obsługi Klienta
  • analiza i rozpatrywanie spraw typu ‘abuse’

Kogo szukamy?

  • sprawnie poruszasz się w konsoli systemu Linux
  • potrafisz czytać ze zrozumieniem dokumentację w języku angielskim
  • jesteś osobą samodzielną
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • możesz pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie działającej w zakresie technologii internetowych
  • bardzo dobrze znasz zasady pisowni języka polskiego
  • jesteś dyspozycyjny oraz otwarty na nowe wyzwania, to właśnie na Ciebie czekamy!

Mile widziane, jeśli:

  • masz praktyczną wiedzę n.t oprogramowania OpenStack i Kubernetes

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Relocation
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

nazwa.pl

Kraków, Rzeszów, Krosno 300
Technologie i umiejętności
  • linux
  • Python
  • PHP