Programista Baz Danych

Buduj swoje doświadczenia razem z nami !

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Adama Branickiego 13, Warszawa Rewolucji 1905r., Łódź

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA).

Obecnie  poszukujemy osób do realizacji zadań związanych z budową, analizą oraz optymalizacją narzędzi oraz kodu baz danych. Zadania te związane są zarówno z zaprojektowaniem, uzgodnieniem oraz realizacją potrzebnych zmian.

Oferujemy długofalową współpracę przy rozwoju naszych systemów !

Aplikuj i buduj swoje doświadczenia razem z nami!

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwój funkcjonalności systemu ERP opartego o Microsoft SQL Server
  • Rozwój narzędzi integracyjnych systemów z użyciem technologii WebService, LinkedServer, SSIS
  • Rozwój narzędzi związanych z wymianą wersji, pracami deweloperskimi oraz narzędzi do monitorowania jakości i wydajności systemu ERP
  • Optymalizacja wydajności realizowanych zmian
  • Dokumentacja wszystkich niezbędnych zmian w procesie rozwoju systemu
  • Analiza realizowanych zadań pod kątem usprawnienia wyżej wymienionych procesów

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób , które:

  • Mają doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych na MS SQL Server (w szczególności T-SQL)
  • Mogą pochwalić się znajomością mechanizmów integracyjnych WebService (JSON, XML)
  • Posiadają umiejętność analizy wydajności i realizacji zmian ukierunkowanych na jej poprawę
  • Są otwarte na poszerzanie wiedzy i umiejętności o nowe technologie
  • Mają doświadczenie w pracy zadaniowej i w oparciu o systemy zarządzania wersją i zmianą
  • Są komunikatywne i potrafią współpracować w zespole

Dodatkowo docenimy:

  • Doświadczenie programistyczne w innych językach programowania (C++, C#, Java)
  • Doświadczenie w pracach rozwojowych lub/i administracyjnych innych systemów ERP opartych o serwer MS SQL

Umiejętności
T-SQL
Microsoft SQL Server
WebService
C++ lub C# lub Java
Zarządzanie projektami
Software do zarządania projektami
JIRA
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA