DevOps Engineer

Accenture Advanced Technology Center Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łódź Katowice Szczecin Rzeszów Białystok Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy osób na stanowisko DevOps Engineer, które mają doświadczenie w automatyzacji rozwiązań, optymalizacji pracy zespołów programistycznych. Jeśli dążysz do ciągłego poszerzania swoich umiejętności i szukasz dalszego rozwoju w kierunku DevOps, to oferta skierowana do Ciebie.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań DevOps dla różnych projektów realizowanych w naszym Technology Center.
  • Praca odbywa się w ramach dedykowanego zespołu ekspertów DevOps.
  • Jedno z naszych aktualnych wdrożeń wygrało nagrodę DevOps Project of the Year 2019 przyznaną przez UK Computing

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Komunikatywności, posiadania podstaw programistycznych i administracyjnych, chęci dalszego rozwoju w ramach zespołu ekspertów DevOps.
  • Doświadczenia w automatyzacji procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery).
  • Znajomości i rozumienia metodologii DevOps.
  • Znajomości narzędzi i rozwiązań używanych przez DevOps: Jenkins, Ansible, Terraform, Docker, Cheff, AWS, Azure itd.
  • Praktycznej znajomości przynajmniej jednego, dowolnego języka programowania (Preferowane: C, C++, Java, C#, Python).
  • Znajomości dowolnego języka skryptowego i umiejętność pisania w nim skryptów okołosystemowych (np. Bash, PowerShell).
  • Dobrej znajomości systemu kontroli wersji Git.
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego i polskiego.

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#