UX Expert

ING Bank Śląski
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Opis projektu

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy zespołem UX/UI ING Business. Tworzymy najlepszy system bankowości internetowej dla klienta korporacyjnego. Nasze projekty obejmują zarówno weba, jak i mobilkę. Pracujemy ramię w ramię z Product Ownerami (z Polski, Holandii i Belgii), całym teamem deweloperskim i interesariuszami. Minione lata pokazały, że umiemy prowadzić projekty, podważać stan zastany, argumentami przekonywać do rzeczy, w które wierzymy, dopracowywać z analitykami ścieżki (też poza happy flows), dogadywać z frontendowcami szczegóły implementacji oraz szukać odpowiedzi na pytania testerów.

Pracujemy na design systemie całej naszej grupy ING - mamy dobrze przygotowaną bibliotekę Sketcha, którą cały czas rozwijamy. Jesteśmy pozytywnie zakręceni na wytyczne WCAGa i szeroko pojętej dostępności (cały czas rozwijamy się w tym kierunku).

Twoje zadania

Twoje zadania:

  • Rozwijanie aplikacji mobilnej ING Business
  • Prowadzenie projektów międzynarodowych we współpracy z interesariuszami z Holandii, Belgii

Kogo szukamy?

Nasze oczekiwania:

  • Masz już kilka lat doświadczeń (min. 4 lata) w tworzeniu wysokiej jakości produktów i usług cyfrowych
  • Znasz metodologię prowadzenia projektów Design Thinking / Double Diamond, czyli umiesz w:

  1. zbieranie wymagań
  2. warsztatowanie
  3. makietowanie (Sketch lub pokrewne)
  4. wspieranie grup deweloperskich
  5. sprawdzanie stanu wdrożenia na produkcji

  • Potrafisz słuchać pomysłów innych i razem pracować nad najlepszymi rozwiązaniami
  • Prowadzisz projekty end-to-end biorąc za nie ownership z perspektywy designu
  • Potrafisz argumentować swoje decyzje projektowe, ale nie jesteś do nich przywiązany
  • Nie stąpasz nad ziemią i rozumiesz, że oczekiwania użytkowników muszą się spotkać z ograniczeniami technologicznymi i celami biznesowymi
  • Lubisz podważać stan zastany i nie boisz się dzielić swoimi pomysłami, nawet tymi najbardziej niekonwencjonalnymi
  • Dyskusja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem (min. B2)

Mile widziane:

  • Sprawna facylitacja spotkań z wieloma interesariuszami
  • Wyczulenie na punkcie dostępności i znajomość WCAG
  • Prowadzenie badań usability testing (w tym tworzenie klikalnych prototypów w Axure)

Umiejętności
UX
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Telefon służbowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Katowice, Warszawa ok. 8000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • TypeScript