Java Developer

Java

Grupa PZU
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Ogrodowa 58, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Implementacja rozwiązań obsługujących cykl życia produktu ubezpieczeniowego.

Twoje zadania

W ramach rozwoju jednego z naszych kluczowych systemów do Twoich zadań będzie należeć:

  • implementacja nowoczesnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym,
  • definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych w PZU,
  • udział w kreowaniu optymalnych rozwiązań opartych o architekturę mikro-usługową,
  • zrozumienie możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań,
  • współpraca z członkami zespołu zwinnego oraz projektowego w celu efektywnej realizacji wymagań biznesowych.

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT ,
  • masz wyższe wykształcenie z obszaru informatyki lub pokrewnego,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość Javy,
  • dobrze znasz zasady programowania obiektowego i Clean Code,
  • posiadasz dobrą znajomość frameworków Hibernate i Spring,
  • posiadasz dobrą znajomość GIT oraz Maven,
  • posiadasz dobrą znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • mile widziana znajomość Spring Boot, Spring Cloud, Liquidbase, RabbitMQ, Angular 2+, TypeScript oraz znajomość integracji z użyciem REST, SOAP, AMQP.

Umiejętności
Java
Spring
SQL
Git
Hibernate
REST lub SOAP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Pair programming
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Spotkania
20%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Grupa PZU

Warszawa 11000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • jQuery
  • JavaScript