Programista .Net_Fullstack

Innowacyjne rozwiązania

Talentplace
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków Warszawa
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
20

W funkcjonowaniu biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Nasz klient działa w środowisku bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Twoje zadania

  • Udział w projekcie rozwoju aplikacji do oceny ryzyka klienta (KYC). System gromadzi dane nt. klientów indywidualnych i firmowych, na podstawie zgromadzonych informacji wylicza, poziom ryzyka klienta, datę kolejnego przeglądu, wyzwala proces przeglądu pod wpływem określonych zdarzeń, - projekt realizowany w zwinnej metodologii (SCRUM) - praca w młodym i dynamicznym zespole;
  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych;
  • Współpraca z doświadczonymi programistami;
  • Współudział w tworzeniu architektury aplikacji rozproszonej;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemu klasy Enterprise;
  • Tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących modułów oprogramowania;

Kogo szukamy?

  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia
  • Mile widziana znajomość stacku ELK, ORM, CQRS, Elasticsearch;
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka TSQL (MS SQL)
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Umiejętności
.NET Core
C#
Visual Studio
Angular 6+
MySQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 20 dni
rozmowa telefoniczna, rozmowa rekrutacyjna

Talentplace

Kraków
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript