Senior JavaScript Developer

platforma eCommerce SaaS

Digital Colliers
Senior
16 000 - 24 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Rynek główny 8, Kraków Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20

Celem projektu jest zbudowanie innowacyjnej platformy eCommerce SaaS działającej w chmurze. To projekt typu greenfield, który tworzymy od podstaw. Platforma będzie złożonym ekosystemem aplikacji internetowych. Nasz zespół ma szeroki zakres obowiązków w projekcie, w tym budowanie zarówno frontendu, jak i backendu wszystkich aplikacji, projektowanie interfejsu użytkownika i brandingu produktu, definiowanie wymagań biznesowych, a także przeprowadzanie badań rynkowych i przygotowywanie koncepcji. Zespół składa się z programistów frontendowych, programistów backendowych, projektantów UI / UX, PO, QA, PM i pracuje w Scrumie.

Twoje zadania

Jako członek naszego zespołu oczekujemy od Ciebie solidnej ogólnej wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych oraz dużego doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych. Oprócz pisania kodu, do Twoich obowiązków będzie należało proponowanie rozwiązań złożonych problemów frontendowych, wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą oraz udział w definiowaniu wymagań biznesowych. Będziesz mieć rzeczywisty wpływ na architekturę aplikacji (to nie jest slogan, naprawdę mamy to na myśli). Jesteśmy szczególnie otwarci na długoterminową współpracę.

Jeśli jesteś pasjonatem tego, co robisz, zawsze chcesz nauczyć się czegoś nowego i nie boisz się wyzwań, Digital Colliers jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Kogo szukamy?

  • Praktyczna znajomość HTML5 i CSS3
  • Doświadczenie eksperckie z JavaScript i frameworkiem Vue.js.
  • Umiejętność pisania czystego kodu i znajomość dobrych praktyk (DRY, SOLID, KISS itp.)
  • Płynnie posługujący się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Chęć pracy w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w którym codziennie uczysz się nowych umiejętności

  • Znajomość języka Java, Spring będzie dużym plusem
  • Nastawiony na wyniki i chętny do pójścia na całość

Umiejętności
HTML5
CSS3
JavaScript
Vue.js
TypeScript
RWD
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
CTO
Liczba równoległych projektów
3
Software do zarządania projektami
JIRA
Skład zespołu projektowego
10
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
4
Designerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7 - 18
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 7 dni
Rozmowa kwalifikacyjna
Zadanie rekrutacyjne
Rozmowa techniczna
Witamy w zespole!

Kraków 20-30
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Kotlin
  • Vue.js