Scrum Master

Pracujemy w branży Petro i Hospitality

Mc COMP
Mid
10 000 - 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Morawskiego 5, Kraków ul. Trzcinowa 27, Warszawa
Praca zdalna
70%
Płatny urlop
20-26

Poznajmy się lepiej w McComp : ) od prawie 30 lat realizujemy projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Aktualnie wchodzimy w „nową erę McComp” – startujemy z nowymi projektami, odpalamy programowanie w nowych językach oraz poszukujemy świeżych i innowacyjnych rozwiązań! Do wspólnego rozwoju potrzebujemy Twoich niesztampowych pomysłów i zaangażowania. Stawiamy na samodzielność, dbamy o McAtmosferę służącą osiąganiu sukcesów.

W Firmie rozwijamy kilka projektów w ramach jednego ecosystemu. Począwszy od systemów kasowych (desktop platform), automatyki i integracji z urządzeniami (IoT), po systemy centralne (cloude native), aplikacje mobilne.

Twoje zadania

  • Wspieranie zespołów w zakresie facylitacja ceremonii scrumowych;
  • Wsparcie w zakresie wdrożenia zwinnych metodologii prac, szkolenia i couchingu zespołów, mentoringu;
  • Monitorowanie i raportowanie metryk i KPI zespołów;
  • Mocne nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Ścisła współpraca z PO celem osiągnięcia celów biznesowych i maksymalizacji wartości produktu z poszanowaniem pryncypiów pracy zwinnej;
  • Wprowadzanie najlepszych praktyk zwinnych, ciągłe udoskonalanie procesu wytwarzania oprogramowania;

  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera co najmniej 3 lata w projektach IT;
  • Dobre zrozumienie roli Scrum Mastera (servant leader) i idei pracy zwinnej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami i rozwiązywaniu konfliktów, dawaniu feedbacku;
  • Samoorganizacja, skupienie się na jakości i dbałość o szczegóły;
  • Wiedza i doświadczenie w pracy zwinnej (Scrum, Kanban, Scaled Scrum, FFD, XP, SAFe, i.e.);
  • Doświadczenie w pracy z technikami zwinnymi takimi jak: User Stories, BDD, TDD, CI/CD, Continuous Testing, Automated Testing;
  • Mile widziane:
  • Doświadczanie w procesie transformacji organizacji w kierunku Scrum;
  • Doświadczenia w pracy zwinnej w innej roli członka zespołu developerskiego (Analityk, Tester, Programista) będzie dużym plusem.

Umiejętności
Scrum
Kanban
Agile
Zarządzanie projektami
Metodyka
Kanban + XP
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Zespół
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
9 - 17
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Spotkania
40%
Zbieranie wymagań
30%
Wsparcie techniczne dla zespołu
20%
Monitorowanie rentowności projektu
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Rozmowa/y techniczna online

Mc COMP

Warszawa, Kraków, Łódź 120
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • C#
  • Angular