Test Engineer

Pracujemy w branży Petro i Hospitality

Mc COMP
Mid
8 000 - 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
10 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Morawskiego 5, Kraków Warszawa ul. Tatrzańska 63/65, Łódź
Praca zdalna
60%
Płatny urlop
20-26

Poznajmy się lepiej w McComp : ) od prawie 30 lat realizujemy projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Aktualnie wchodzimy w „nową erę McComp” – startujemy z nowymi projektami, odpalamy programowanie w nowych językach oraz poszukujemy świeżych i innowacyjnych rozwiązań! Do wspólnego rozwoju potrzebujemy Twoich niesztampowych pomysłów i zaangażowania. Stawiamy na samodzielność, dbamy o McAtmosferę służącą osiąganiu sukcesów.

Podstawowy produkt to aplikacja kasowa (POS) używana na stacja benzynowych - projekt dotyka licznych integracji z systemami zewnętrznymi, sterownikami automatyki, terminalami. Aplikacja jest w trakcie pokrywania testami e2e (Test Complete).

Twoje zadania

  • Manualne i w perspektywie czasu automatyczne testowanie oprogramowania;
  • Tworzenie scenariuszy testowych i planów testów;
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych i wydajnościowych;
  • Przygotowywanie i utrzymanie środowisk testowych;
  • Analiza i raportowanie błędów;
  • Praca nad rozwojem oprogramowania w ramach cross-funkcjonalnych zespołów developerskich;

Kogo szukamy?

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku testera;
  • Duże doświadczenie w przeprowadzaniu testów manuanych;
  • Podstawy testowania automatycznego;
  • Solidna wiedza techniczna i doświadczenie w testowaniu systemów o wysokiej złożoności;
  • Doświadczenie w testowaniu Webservices (REST, JSON, XML);
  • Narzędzia: GIT, CI/CD, Postman;
  • Samodzielność i analityczne myślenie;
  • Doświadczenie w pracy zwinnej Scrum i Kanban;

Umiejętności
SQL
Git
Python
Docker
CI
Zarządzanie projektami
Metodyka
Kanban + XP
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Zespół
Możliwość zmiany projektu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
9 - 17
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
60%
Opisywanie scenariuszy testowych
20%
Spotkania
10%
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna,
Rozmowa/y techniczna online

Mc COMP

Warszawa, Kraków, Łódź 120
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • C#
  • Angular