Java Developer

Innowacyjne rozwiązania

Talentplace
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków Warszawa
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
20

W funkcjonowaniu biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Nasz klient działa w środowisku bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Twoje zadania

  • Rozwój systemów „backendowych”rozwijanych przez Zespół Bankowości Mobilnej
  • Wsparcie administratorów podczas wdrożeń
  • Wsparcie testów odbiorczych
  • Wsparcie w rozwiązywaniu defektów produkcyjnych
  • Udział w spotkaniach SCRUM-owych
  • Weryfikacja kodu tworzonego przez innych członków zespołu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z doświadczonymi programistami

Kogo szukamy?

  • Min. 3 letnie doświadczenie komercyjne
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
  • Organizacji testów zgodnie z zasadami ciągłej integracji
  • Znajomość technik profilowania aplikacji
  • Zarządzania zależnościami za pomocą Maven
  • Doświadczenie w pracy w metodyce AGILE
  • Znajomość narzędzi Jira i Confluence

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
HTML5
JavaScript
CSS
Docker
JUnit
Git
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Bug fixing
40%
Nowe funkcje
20%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 20 dni
rozmowa telefoniczna
rozmowa rekrutacyjna

Talentplace

Kraków
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript