.Net Software Engineer

rozwiązania chmurowe

MetaPack Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Zielona Góra

W Metapacku mamy własną platformę łączącą liderów rynku eCommerce z setkami dostawców na całym świecie. Dbamy o jakość i technologie, które pomagają nam wyznaczać standardy usług IT dla biznesu. Jeśli chcesz rozwijać z nami nie tylko nasz produkt ale też Twoje umiejętności, dołącz do nas!

Twoje zadania

RAZEM ZE ZGRANYM ZESPOŁEM ZAJMIESZ SIĘ:

  • rozwijaniem naszej autorskiej platformy oferowanej światowym potentatom na rynku eCommerce,
  • kompleksowym zarządzaniem produktem przez wszystkie etapy analizy, testowania, programowania, wdrożenia, utrzymania i monitorowania w środowisku chmurowym,
  • rozwijaniem i wdrażaniem pomysłów na szybkie, wydajne i niezawodne tworzenie nowych serwisów,
  • dzieleniem się pomysłami z wszystkimi zespołami zaangażowanymi w rozwój produktu w Polsce, ale również Anglii, czy Stanach Zjednoczonych,
  • zgodną współpracą z zespołem w ramach 2-tygodniowych sprintów zorganizowanych w myśl zasad Agile.

Kogo szukamy?

JEŻELI:

  • pracowałeś(-aś) w .NET co najmniej w wersji 4.5,
  • masz solidną wiedzę i doświadczenie w zakresie C#, a dodatkowo możesz pochwalić się mile przez nas widzianymi:
  • znajomością zagadnień związanych z wielowątkowością, mikroserwisami,
  • doświadczeniem w stosowaniu wzorców projektowych,
  • czujesz się pewnie w pracy z Visual Studio, GIT,
  • znasz się z AWS lub innymi środowiskami chmurowymi,
  • w obszarze baz danych nie są Ci obce, m.in.: MS SQL, Oracle,
  • korzystałeś(-aś) z Jenkinsa i/lub mile widzianego TeamCity,
  • pracowałeś(-aś) z dokumentacją w języku angielskim i lubisz też w tym języku porozmawiać,
  • dobrze czujesz się w zespole,
  • chcesz rozwijać się w obszarze technologii, narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów tworzenia oprogramowania wysokiej jakości,

Umiejętności
.NET
AWS
Git
MS SQL
TeamCity
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Zielona Góra 170
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .Net
  • .Net Core