PHP Developer

Webini
Mid
5 800 - 9 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
7 000 - 11 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Szczytnicka 11/5, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe.

Działamy od 2012 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie około 30 ekspertów.

Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową, kryptowalutową czy Big Data.

Twoje zadania

  • będziesz tworzyć rozwiązania internetowe wykorzystując PHP,
  • będziesz tworzyć S.O.L.I.D.ny kod :)
  • będziesz optymalizować rozwiązania internetowe pod względem prędkości oraz wydajności dla:

- backendu (PHP, Composer)

- frontendu (JavaScript + HTML)

- baz danych (MySQL / MSSQL / MongoDB / Redis / Elasticsearch)

Kogo szukamy?

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w PHP masz już za sobą,
  • znasz PHP na poziomie bardzo dobrym,
  • potrafisz tworzyć złożone systemy wykorzystujące co najmniej kilka technologii,
  • potrafisz obsługiwać na poziomie bardzo dobrym VCS,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość obiektowości,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Dockerem.

Umiejętności
PHP
MySQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Krótka rozmowa telefoniczna
Spotkanie online, a na nim część HR i część techniczna
Decyzja :)

Webini

Wrocław 30
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • Less/CSS3
  • HTML5