Architekt Rozwiązań Chmurowych

Sii Polska
Senior
1 000 - 1 250
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Piła Gdańsk Gliwice Poznań Częstochowa Katowice Bydgoszcz Białystok Łódź Lublin Kraków Rzeszów Wrocław
Praca zdalna
90%

Nasze Centrum Kompetencyjne IT Operations jest partnerem największych dostawców usług chmurowych. W związku ze stale rosnącą ilością projektów oraz podążając za najnowszymi trendami poszukujemy eksperta, który dołączy do naszego zespołu i wesprze rozbudowę kompetencji oraz oferty w ramach architektury opartej na chmurze.

Twoje zadania

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań z obszaru usług chmurowych
  • Udział w projektach w roli eksperta technicznego odpowiedzialnego za zaproponowanie najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Wsparcie w opracowywaniu ofert technicznych i kosztorysowaniu projektów
  • Przewidywanie i zgłaszanie zagrożeń w obszarze technicznej realizacji projektu
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych
  • Przygotowywanie prezentacji oraz dokumentowanie prac
  • Wsparcie w budowaniu strategii rozwoju zespołu w obszarze usług chmurowych

  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w roli architekta IT w obszarze rozwiązań chmurowych
  • Znajomość co najmniej jednej platformy chmurowej na poziomie eksperta oraz gotowość do poznawania kolejnych rozwiązań
  • Doświadczenie w projektach migracyjnych do platform chmurowych
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnym)
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających znajomość produktów największych dostawców usług chmurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku klienta
  • Kreatywne podejście do problemów, umiejętność myślenia analitycznego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Umiejętności
MS Azure
Google Cloud
AWS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C