2D/UX/UI designer

Live Age
Mid
6 000 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Ślusarska 9, Kraków
Praca zdalna
80%

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty live i komunikację w realu i digitalu, dla najlepszych marek w swoich branżach. Stałymi klientami agencji są Microsoft, Ringier Axel Springer, Comarch, Henkel, Husqvarna. W 2021 roku zostaliśmy wybrani do TOP 3 agencji eventowych w Polsce.

Poszukujemy 2D/UX/UI designera, który dołączy do teamu kreatywnego agencji, pracując jak reszta naszego zespołu: w krakowskim biurze agencji lub zdalnie.

2D/UX.

Co robimy?

  • Projektujemy strony, identyfikacje wizualne, prezentacje i plansze dla własnych konceptów komunikacyjnych, w oparciu o brandbooki marek naszych klientów
  • Czasem projektujemy logotypy i całą identyfikacje wizualną projektów
  • Koordynujemy pracę z developerami
  • Dowozimy terminy, oddajemy funkcjonalne narzędzia na czas
  • Szukamy nowych możliwości, uczymy się nowych technologii
  • Rozmawiamy z klientami, jeśli możemy, doradzamy

Twoje zadania

Pasujesz do nas.

Przecież:

  • potrafisz bardzo szybko tworzyć pierwsze szkice swoich pomysłów
  • ogarniasz kompozycję, typografię, czas i pulpit swojego komputera
  • interesujesz się UX i UI, rozumiesz na co pozwalają technologie front-endowe
  • biegle posługujesz się narzędziami takimi jak: Photoshop, Illustrator, XD, Figma
  • rozumiesz komunikację marek, umiesz pracować z brandbookami, key visualami
  • wiesz, jak stocki i pluginy mogą ułatwić pracę i nie zawahasz się tego użyć
  • masz za sobą realizację stron w necie, od szkiców do wdrożeń
  • masz 2 lata doświadczenia (albo nie, ale robisz naprawdę fajne projekty)
  • nie boisz się nowych rozwiązań, nawet jeśli kosztują trochę nauki
  • potrafisz oszacować czas pracy i po prostu dowozisz terminy
  • lubisz szukać i chcesz się rozwijać
  • jesteś team playerem, tak samo niedoskonałym jak my wszyscy

Umiejętności
Adobe Photoshop
Figma
XD
HTML5
CSS
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
UX / UI Design
25%
Projektowanie
25%
Adaptacja idei własnych
15%
Adaptacja idei zewnętrznych
15%
Spotkania
10%
Kontakt z klientem
5%