Architekt Systemów IT

Auchan Retail Polska
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Piaseczno
Płatny urlop
26

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Co od nas dostajesz:

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.
  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw budujących relację z mieszkańcami i umacniająch pozycję sklepu na lokalnym rynku, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość.
  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

Twoje zadania

Twoja praca będzie polegała na:

  • Opracowywaniu architektury rozwoju i integracji systemów IT,
  • Opracowywaniu planów i roadmap rozwoju systemów informatycznych dla obszarów biznesowych,
  • Aktualizowaniu repozytorium architektonicznego w zakresie opracowywanych rozwiązań,
  • Tworzeniu dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań,
  • Wspieraniu i doradztwie biznesowym w definiowaniu inicjatyw i projektów,
  • Analizie i ocenie rozwiązań rynkowych i ich przydatności dla organizacji,
  • Tworzeniu standardów pracy dla architektów rozwiązania i architektów systemowych,
  • Monitorowaniu zmian w systemach pod kątem zgodności z wypracowaną architekturą docelową i standardami,
  • Pełnieniu roli architekta IT w wybranych projektach / programach,
  • Projektowaniu, planowaniu, wspieraniu wykonania rozwiązań informatycznych,
  • Wspieraniu kierowników projektów w planowaniu, wycenie, realizacji i zarządzaniu zmianą.

Kogo szukamy?

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Doświadczenia zawodowego w roli Architekta IT lub Architekta Rozwiązań w dużej organizacji,
  • Znajomości technologii i rozwiązań rynkowych,
  • Umiejętności modelowania i projektowania architektury systemów IT,
  • Umiejętności modelowania i zarządzania danymi podstawowymi,
  • Znajomości języków modelowania i projektowania architektury biznesowej (BPMN),
  • Umiejętności pracy zespołowej i wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • Proaktywnego podejścia oraz samodzielności w wykonywaniu zadań,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziane: znajomość framework’ów do zarządzania architekturą (np. TOGAF), znajomość Archimate, znajomość narzędzi modelowania architektury (Visual Paradigm),
  • Doświadczenie zawodowego w firmach handlowych, w tym znajomości procesów biznesowych,
  • Znajomości trendów rynkowych i technologicznych w zakresie rozwoju systemów wspierających obszary zarządzania.

Umiejętności
BPMN

Piaseczno
Technologie i umiejętności
  • Python
  • Java
  • SQL