UX / CX Designer

X-Trade Brokers DM S.A.
Senior
10 000 - 16 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Ogrodowa 58, Warszawa
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
ustawowo 20 lub 26 przy UoP

Praca nad projektami w wewnętrznym dziale IT, we współpracy z zespołami produktowymi i designowym.

Przykładowe projekty:

  • W jaki sposób możemy zmniejszyć ilość zapytań klientów o ofertę jednocześnie zwiększając ich wiedzę na jej temat?
  • Jak zwiększyć satysfakcję prospekta w procesie onboarding’u?

Twoje zadania

Co będziesz robić na tym stanowisku?

  • Wdrożysz systematyczny proces rozwoju innowacji.
  • Będziesz systematycznie eksperymentować i doprowadzać do wdrożenia innowacje, które wpłyną na wzrost wskazanych przez biznes KPI. Przykładowy projekt: W jaki sposób możemy zmniejszyć ilość zapytań klientów o ofertę jednocześnie zwiększając ich wiedzę na jej temat?
  • Samodzielnie przeprowadzać, podsumowywać i prezentować wnioski z badań walidacyjnych i eksploracyjnych procesów CX. Przykładowy projekt: Jak zwiększyć satysfakcję prospekta w procesie onboarding’u?
  • Zbudujesz i będziesz utrzymywać kompleksową mapę procesów CX.
  • Stworzysz i będziesz aktualizować wizualizacje Customer Life Cycle i User Journey Maps.
  • Tworzyć inicjatywy projektowe na podstawie wiedzy o klientach.
  • Projektować procesy i narzędzia wspierające podnoszenie jakości CX.
  • Regularne analizować i raportować miary satysfakcji klientów w procesach CX.
  • Tworzyć wytyczne Tone of Voice komunikacji z klientem.
  • Monitorować i ujednolicać doświadczenia klienta zgodnie z wytycznymi marki na przestrzeni całego customer life cycle.

Kogo szukamy?

Czego oczekujemy?

  • Udokumentowanego w postaci efektów i procesu, doświadczenia w tworzeniu projektów z zakresu service design i doskonalenia doświadczeń użytkownika.
  • Podejmowania decyzji o procesach CX jako ich owner.
  • Posługiwania się metrykami i KPI przy pomiarze kryterium sukcesu swoich rozwiązań.
  • Argumentowania i podejmowania decyzji projektowych w oparciu o dane.
  • Umiejętności podstawowego zbierania danych ilościowych z narzędzi analitycznych.
  • Umiejętności biegłego zbierania danych jakościowych.
  • Tworzenia czytelnej, systematycznej i wartościowej w oczach interesariuszy dokumentacji swoich działań.
  • Samodzielnego wypracowania optymalnego procesu projektowego i współpracy z zespołem biznesem, developmentem i product design.
  • Umiejętności planowania i facylitacji warsztatów.
  • Efektywnej pracy z zespole, szczególnie umiejętności kooperacji i wzajemnego wsparcia.
  • Podstawowej znajomości i doświadczenia w pracy w SCRUM
  • Skupienia na rozwiązaniu problemu i osiągnięciu celu bardziej niż realizacji idealnego procesu.
  • Reprezentowania w firmie misji zespołu Customer Experience Research oraz popularyzacji wiedzy o tym na czym polega Twoja praca.
  • Znajomości trendów i konkurencji w zakresie interesujących nas procesów CX

Umiejętności
Figma
JIRA
HotJar
Google Analytics
Firebase
Lookback
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Head of CX i zespół
Technologię wybiera
Software do zarządania projektami
Jira, Miro
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
Head of CX, Senior CX Designer, Senior UX Researcher, Senior IT Analyst, UX Designer
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Pomoc z wizą
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

rozmowa rekrutacyjna (IT HR Manager i Head of CX)
warsztaty z zespołem Customer Experience Research
decyzja i złożenie oferty

Warszawa ok. 250
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Apex
  • C++

Poznaj nas

Dominika
IT HR Manager