PHP Developer (Symfony)

WEB-COM Group Sp. z o.o.
Mid
7 000 - 13 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
9 000 - 15 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Tęczowa 2b, Kozy
Praca zdalna
30%

WEB-COM Group to nie tylko prężnie rozwijająca się firma z 17 letnim doświadczeniem w nowych technologiach. To przede wszystkim ludzie - zgrany zespół specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla eCommerce. W trakcie wieloletniej działalności firmy udało nam się z sukcesem stworzyć i wdrożyć liczne autorskie rozwiązania, które stały się odpowiedzią na wysokie wymagania nowoczesnych sprzedawców (b2b, b2c). Aktualnie w związku z dynamicznie rosnącą popularnością jednego z nich  – nowoczesnego systemu do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox - szukamy kreatywnych ludzi, którzy wzbogacą Nasz zespół swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.

Zapewniamy szkolenia, bardzo dobre warunki pracy, nowoczesne stanowiska oraz dostęp do najnowszych technologii.

Zostań częścią naszego zespołu!

Twoje zadania

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie platformy ErpBox i nie tylko:

  •     Rozwój platformy ErpBox;
  •     Współtworzenie systemów informatycznych B2B;
  •     Współtworzenie systemów ERP;
  •    Rozbudowa oprogramowania dla E-commerce (współpraca z Allegro, Amazon, eBay, inne);
  •     Współpraca z innymi programistami w zespole;
  •     Budowa integracji z systemami zewnętrznymi;
  •     Rozwój i utrzymanie platform sprzedażowych;
  •     Testowanie aplikacji.

Szukamy developera z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem w programowaniu PHP z wykorzystaniem freamwork Symfony.

Umiejętności
PHP
Symfony
SQL
Git
AWS
SOAP
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Spotkania
5%
Dokumentacja
5%
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 7 dni
Analiza CV
Wstępna rozmowa online
Rozmowa techniczna
Decyzja