DevOps Engineer

Sii Polska
Mid
800 - 880
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Gdańsk Lublin
Praca zdalna
70%

Ciągły rozwój Sii, rosnąca liczba aplikacji i systemów wewnętrznych spowodowały, że poszukujemy Inżyniera DevOps, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy 10-osobowym zespołem, który wspiera zespoły aplikacyjne w automatyzacji i orkiestracji wytwarzania oraz testowania aplikacji. Dbamy o to, aby nasi koledzy programiści i testerzy mieli odpowiednie narzędzia do budowania, testowania i wdrażania swoich aplikacji w środowisku hybrydowym. Mamy realny wpływ na projektowanie wielu rozwiązań i tworzeniu naszych aplikacji zgodnie z zasadami inżynierii oprogramowania. Jeśli posiadasz doświadczenie w programowaniu aplikacji zorientowanych usługowo lub w administrowaniu aplikacjami i środowiskami aplikacyjnymi, kultura DevOps nie jest Ci obca i chcesz pracować w najszybciej rozwijającej się firmie IT w Polsce, to czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania

  • Projektowanie aplikacji i usług dla środowiska skonteneryzowanego i/lub zwirtualizowanego
  • Prace związane z automatyzacją budowania, wdrażania i konfigurowania aplikacji i środowisk aplikacyjnych w duchu Everything as Code
  • Analiza i dobór narzędzi według potrzeb zespołów aplikacyjnych oraz wsparcie w ich właściwym wykorzystywaniu
  • Rozwój narzędzi związanych z obserwowalnością aplikacji i środowisk aplikacyjnych

  • Wykształcenie kierunkowe i minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w roli programisty lub administratora
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją
  • Umiejętność pracy w zespole

Umiejętności
.NET
Git
CI lub CD
Linux
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Jira
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C