UX Researcher

7N
Mid
12 600 - 18 480
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Poszukujemy UX Researchera do stałej, długoterminowej współpracy z klientem z sektora bankowego. Kandydat/-ka dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój aplikacji webowej i mobilnej.

Do końca 2021r. praca w 100% zdalna, docelowo praca w biurze w Warszawie (50/50).

Twoje zadania

  • Wsparcie analityków biznesowych i programistów podczas tworzenia i wdrażana aplikacji, w tym współtworzenie dokumentacji funkcjonalnej;
  • Projektowanie badań Usability i UX dla aplikacji webowej i mobilnej, od zaplanowanego scenariusza, przez prowadzenie wywiadów, aż do opracowania raportu i prezentacji wyników;
  • Projektowanie interakcji i makiet w UXPin;
  • Projektowanie architektury informacji, badania oraz testowanie rozwiązań z użytkownikami;
  • Opracowanie standardu (styleguide) do aplikacji, nadzór nad spójnością i bieżąca modyfikacja styleguide;
  • Przygotowywanie rekomendacji po badaniach, wskazówek do ulepszenia interfejsów oraz propozycji potencjalnych rozwiązań dla badanego projektu.

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku UX Researcher/Designer;
  • Umiejętność planowania, przeprowadzania i opracowywania wyników badań UX z użytkownikiem;
  • Zaangażowanie w kontakt z uczestnikami badań, w szczególności w przeprowadzaniu wywiadów indywidualnych;
  • Chęć uczenia się nowych metod badawczych, ulepszanie bieżących metod analiz;
  • Znajomość i zainteresowanie rozwiązaniami interaktywnymi, stronami internetowymi, animacjami, GUI, interfejsami mobilnymi;
  • Znajomość zasad usability oraz zainteresowanie HCI i UX;
  • Samoorganizacja, umiejętności planowania, terminowość;
  • Otwarty umysł, twórcze podejście do rekomendacji, analityczne myślenie.

Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript