DevOps Engineer

DPM Sp. z o.o.
Junior
8 000 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
10 000 - 14 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Projekt rekrutacyjny realizowany jest dla światowego liderem w branży zautomatyzowanej fotografii produktowej. Obecnie z ich innowacyjnych rozwiązań korzystają największe marki z branży retail i e-commerce. W swoim centrum rozwojowo-badawczym zajmują się projektowaniem zarówno urządzeń, jak również aplikacji desktopowych i webowych. Ich celem jest kreowania świata rozwiązań, wykraczających poza oczekiwania użytkowników.

W ramach współpracy nasz Klient oferuje:

  • stała współpraca w oparciu o UoP lub B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • indywidualne szkolenia rozwojowe.

Twoje zadania

  • współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowania oprogramowania,
  • troubleshooting,
  • obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych,
  • współpraca z zespołami developerów i QA,
  • zarządzanie serwerami i domenami,
  • instalowanie / uruchamianie / obsługa narzędzi potrzebnych zespołom developerskim i QA, np. Jenkins, własne repozytoria obrazów Docker, repozytoria npm,
  • monitoring środowisk,
  • tworzenie i monitorowanie kopii zapasowych środowisk,
  • zarządzanie infrastrukturą aplikacji - aktualizacje serwerów, oprogramowania itp.,
  • wprowadzanie procedur i nadzór nad bezpieczeństwem systemów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • znajomość środowiska Linux,
  • znajomość Docker/Docker compose,
  • znajomość Kubernetes i Helm,
  • umiejętność zarządzania serwerami linuxowymi,
  • znajomość środowisk chmurowych,
  • podstawowa znajomość języka Python,
  • znajomość Git,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziana znajomość technologii:

Terraform, Ansible, Helmfile, Elasticsearch, AWS i DigitalOcean, Proxmox, Umiejętność konfiguracji Nginx, Haproxy, znajomość OAuth2, znajomość mechanizmów CI/CD, Jenkins, ArgoCD.

Umiejętności
Docker
Kubernetes
Python
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów