Programista PHP

DPM Sp. z o.o.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Projekt rekrutacyjny realizowany jest dla firmy działającej w obszarze nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych, współpracującej z placówkami na terenie całego kraju. Firma naszego Klienta specjalizuje się dedykowanych kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla diagnostyki obrazowej oraz teleradiologii.

W ramach współpracy nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie na tyle dużej, że wszystko jest dobrze poukładane, a jednocześnie na tyle małej aby nie czuć się jak trybik w korporacji,
  • stabilność zatrudnienia (elastyczna forma współpracy),
  • uczestnictwo w uporządkowanym procesie wytwórczym,
  • różnorodność zadań i wyzwań,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia oraz uczestnictwo w nowych projektach,
  • nabycie doświadczenia specyficznego dla branży medycznej,
  • uczestnictwo w projektach prowadzonych metodyką zwinną,
  • wprowadzenie w arkana DDD,
  • środowisko pracy, w którym code review to norma, a aplikacje budują się same (CI).

Twoje zadania

  • budowa i rozwój oprogramowania dla szeroko rozumianej branży medycznej zarówno w zakresie backendu jak i frontendu aplikacji (w zależności od Twoich dedykowanych umiejętności),
  • implementacja, rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności,
  • udział w procesie projektowania nowych modułów systemu,
  • tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania,
  • współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML,
  • ścisła współpraca z zespołem jakości w zakresie weryfikacji funkcjonalnej,
  • wsparcie działu utrzymania przy rozwiązywaniu zgłoszeń trzeciej linii.

  • bardzo dobra znajomość języka PHP ze szczególnym naciskiem na programowanie obiektowe zgodnie z zasadami SOLID, w szczególności z użyciem wersji PHP 7,
  • dobra znajomość języka JavaScript oraz frameworka jQuery,
  • znajomość języka HTML oraz arkuszy stylów CSS,
  • bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL,
  • doświadczenie w pracy z bazą danych MySQL,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych – używamy PHPUnit z Mock Objects,
  • znajomość systemu kontroli wersji SVN lub Git,
  • motywacja do wykonywania zadań i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • chęć rozwoju i uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w używaniu narzędzi composer oraz npm,
  • doświadczenie w implementacji projektów z wykorzystaniem Zend Framework 2, Zend Framework 3 oraz Apigility,
  • doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL oraz MariaDB,
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX,
  • umiejętność pisania skryptów Bash/Shell,
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • doświadczenie z BDD i frameworkiem Behat,
  • doświadczenia z bibliotekami ORM w szczególności Doctrine.

Umiejętności
Composer
Zend Framework
Linux

Katowice 10
Technologie i umiejętności
  • Unity
  • Angular
  • .NET