Konsultant bezpieczeństwa IT

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Projekt związany z wytworzeniem i wdrożeniem systemów na potrzeby administracji publicznej.

Twoje zadania

  • przygotowywanie materiałów analitycznych, raportów z audytów oraz niezbędnej dokumentacji;
  • prowadzenie projektów dla klientów z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • udział w spotkaniach projektowych i doradztwo (w roli eksperta).

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja: Bezpieczeństwo IT);
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość i doświadczenie we wdrażaniu ISO22301 wraz z umiejętnością przeprowadzenia analizy RTO i RPO;
  • znajomość i doświadczenie w tworzeniu planów zarządzania ciągłością świadczenia usług (BCM), w tym wykonywanie analiz wpływu (BIA);
  • doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi przy analizie i precyzowaniu wymagań projektów;
  • doświadczenie w analizie organizacji klientów, jej procesów, architektury i infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa IT;
  • doświadczenie w analizie zagrożeń występujących w sieciach komputerowych oraz aplikacjach w dużym środowisku (co najmniej 1 rok);
  • doświadczenie w analizie bezpieczeństwa środowisk chmury obliczeniowej;
  • umiejętność pisania dokumentów o charakterze raportów, analiz, dokumentacji technicznej;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów operacyjnych oraz rozwiązań chmurowych;
  • znajomość narzędzi przydatnych w analizie bezpieczeństwa urządzeń i protokołów sieciowych oraz aplikacji;
  • bardzo dobre zdolności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.
  • dobra znajomości języka angielskiego (poziom minimum B1).

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna (Kierownik Zespołu)

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle