Senior Full Stack Developer

Team Postpaid

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
90%

U nas na pewno nie ma nudy 😊 Mamy ciekawą pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów (deweloperów, analityków, testerów). Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań w dużej skali a do tego możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce 😊

Twoim zadaniem będzie projektowanie i tworzenie aplikacji w architekturze mikroserwisowej (Backend i Frontend) i rozwiązaniami opartymi na chmurze ☁️.

Będziesz także częścią zespołu DevOps (jako cykl życia aplikacji post-rozwojowych).

Dołącz do zespołu wykwalifikowanych i zmotywowanych specjalistów zajmujących się kompleksową odpowiedzialnością za produkt dla milionów Klientów w Polsce.

Twoje zadania

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków oraz architektury mikroserwisów (Java SpringBoot) pracujących w chmurowym środowisku rozproszonym
  • Realizacja zmian funkcjonalnych, integracji, testowania oraz wsparcia w modelu DevOps
  • Praca dojrzałym, wysoko doświadczonym zespole Scrum-owym profesjonalistów

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu zaawansowanych serwisów webowych zarówno w części BackEnd jak i FrontEnd
  • Bardzo dobra znajomość: Java 8+, Spring Framework, architektury systemów rozproszonych, w tym mikroserwisów, rozwiązań bazodanowych (SQL, no-SQL) i chmurowych (k8s, docker), umiejętność projektowania, testowania i użycia API (REST, SOAP)
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych: HTTP, HTML5, CSS3, JavaScript w tym praktyczne doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z wymienionych frameworków: Angular, React lub Vue
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, praktyczna znajomość nowoczesnych technik, wzorców i praktyk (TDD, BDD, DDD), rozwiązań klasy Open Source oraz aspektów bezpieczeństwa
  • Znajomość narzędzi i procesów wytwórczych oprogramowania (GIT, Maven / Gradle, JUnit, Sonar) ich automatyzacji (CICD) w pełnym cyklu życia będą dodatkowym atutem
  • Potwierdzona praca w zespołach zwinnych (Scrum / SAFe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (B2+)

Umiejętności
HTTP lub HTML lub CSS
Java lub Spring
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE