Administrator Baz Danych

Oracle/PostgreSQL

Grupa PZU
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Konstruktorska 13, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do zespołu Utrzymania Baz Danych w ramach Grupy PZU i bierz udział w projektach skali enterprise. Poszukujemy osoby, która razem z nami będzie się rozwijać, utrzymywać i wdrażać innowacyjne technologie z zakresu baz danych oraz dbać o atmosferę, w której chce się pracować! Czekają na Ciebie:

✅ terabajtowe bazy danych

✅ szerokie zestawienie rozwiązań Oracle klasy Enterprise

✅ ponad 1000 instancji baz danych w administracji

✅ wykorzystanie technologii klasy Enterprise największych światowych dostawców rozwiązań IT

✅ możliwość pracy zdalnej w całej Polsce lub stacjonarnie - w Warszawie.

Twoje zadania

  • instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych Oracle i/lub PostgreSQL,
  • monitorowanie i strojenie ich wydajności oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z ich działaniem,
  • zapewnianie ciągłości działania usług IT, utrzymywanie zgodności z procedurami przepisami wewnętrznymi,
  • zwiększanie efektywności i jakości pracy poprzez usprawnianie procesów,
  • automatyzacja realizacji bieżących działań z wykorzystaniem skryptów shell (Ansible/Jenkins/AWX).

Kogo szukamy?

  • masz wykształcenie wyższe: informatyka lub pokrewne,
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w administracji bazami danych Oracle i/lub PostgreSQL,
  • bez problemu poruszasz się w obrębie systemu Linux, także na poziomie pisania skryptów shell,
  • masz wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych, którą chciałbyś poszerzać,
  • znasz język angielski w stopniu wystarczającym do posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • widzisz siebie przy realizacji ciekawych projektów i nie boisz się wyzwań.

Umiejętności
Oracle Database
Linux
PostgreSQL
Exadata
Ansible
Jenkins
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

1 etap - rozmowa rekrutacyjna online (techniczna oraz z przedstawicielem HR)

Grupa PZU

Warszawa 11000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • jQuery
  • JavaScript