Senior Java Developer

Postpaid Team

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
90%

U nas na pewno nie ma nudy 😊. Mamy ciekawą pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów (deweloperów, analityków, testerów). Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań w dużej skali a do tego możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce 😊

Twoją rolą będzie projektowanie i tworzenie aplikacji w architekturze mikroserwisowej

 i rozwiązań opartych na chmurze z najnowocześniejszymi strukturami. Oprócz pracy z najnowocześniejszym zestawem narzędzi będziesz częścią skalowanej, zwinnej organizacji i będziesz pracować w dynamicznym środowisku projektowym.

Twoje zadania

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji w architekturze mikroserwisów (Java SpringBoot) od etapu ich projektowania, implementacji, testowania, aż po ich dalszy rozwój i utrzymanie w modelu DevOps
  • Udział w automatyzacji procesów oraz wdrożeń na środowiska chmurowe (private/public cloud)
  • Praca dojrzałym, wysoko doświadczonym zespole Scrum-owym profesjonalistów

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w programowaniu w Java SE lub EE oraz projektowaniu i tworzeniu skalowalnych, wysokowydajnych i wysokodostępnych rozwiązań klasy klient-server
  • Bardzo dobra znajomość: Java 8+, Spring Framework, skalowalnej architektury systemów rozproszonych, w tym mikroserwisów, rozwiązań bazodanowych (SQL, no-SQL) i chmurowych (k8s, docker)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, praktyczna znajomość narzędzi i procesów wytwórczych oprogramowania (GIT, MVN / Gradle, JUnit, Sonar) oraz ich automatyzacji (CICD, Jenkins) w pełnym cyklu życia aplikacji
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych technik, wzorców i praktyk (TDD, BDD, DDD), rozwiązań klasy Open Source oraz doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i użyciu API (REST, SOAP)
  • Potwierdzona praca w zespołach zwinnych (Scrum / SAFe)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego (B2+)

Umiejętności
Java
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE