Programista FPGA

TRUMPF Huettinger
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Zielonka

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje zadania

  • udział w projektowaniu algorytmów sterujących i protokołów komunikacyjnych dla opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach;
  • implementacja, testowanie i uruchamianie opracowanych algorytmów w układach FPGA;
  • praca przy realizacji międzynarodowych projektów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami;
  • udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania.

  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) o specjalności informatyka, elektronika lub automatyka;
  • doświadczenie z zakresu programowania układów FPGA;
  • bardzo dobra znajomość języka VHDL;
  • bardzo dobra znajomość architektury układów FPGA (Altera, Xilinx);
  • bardzo dobra znajomość narzędzi syntezy (Altera, Xilinx) i symulacji (Modelsim);
  • umiejętność testowania i diagnozowania błędów w oprogramowaniu oraz w układach elektronicznych;
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektronicznych;
  • wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów;
  • pasja w działaniu, umiejętności analityczne;
  • komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze.

Umiejętności
VHDL;
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic

Zielonka 470
Technologie i umiejętności
  • C
  • C++
  • VHDL