iOS Developer

mBank
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

W zespole wprowadzamy iteracyjne zmian do cieszącej się szerokim uznaniem aplikacji mobilnej iOS dla klientów detalicznych mBanku. Poza młodością i dynamiką, których nam nie brakuje, charakteryzujemy się wielką ambicją i dbałością o jakość tworzonych przez nas rozwiązań. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za dostarczanie funkcjonalności od pomysłu do wdrożenia. Nie szufladkujemy się w wyznaczonych rolach i nie boimy się wychodzić poza swoją strefę komfortu. Jako wyznawcy kaizen nigdy nie spoczywamy na laurach.

Twoje zadania

Pracując z nami będziesz mieć okazję zmierzyć się z aplikacją w rzadko spotykanej skali zarówno pod względem liczby użytkowników jak i złożoności kodu. Wykorzystasz swoją kreatywność oraz umiejętności krytycznego myślenia, biorąc udział w powstawaniu funkcjonalności już od etapu pomysłu. Programując będziesz eksperymentować oraz brać udział w wybieraniu bibliotek i narzędzi, które uznasz za odpowiednie do danego zadania. Weźmiesz udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, jak np. zdalne zakładanie rachunków przez wideo.

Kogo szukamy?

Skąd będę wiedzieć, że pasuję do Was?

  • Swift jest dla mnie prawie jak język ojczysty
  • kod bez testów automatycznych uważam za wybrakowany
  • mam minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji iOS
  • posiadam wykształcenie wyższe techniczne lub jestem w trakcie studiów
  • mam doświadczenie w pracy w iteracyjny sposób, np. SCRUM
  • znam się dobrze z GITem
  • potrafię dogadać się w języku angielskim, a ponadto…
  • w moich żyłach płynie grupa krwi C
  • włosy często układają mi się na wzór rozkładu normalnego

Umiejętności
Swift
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt / Zespół
Technologię wybiera
Team Leader / Architekt
Software do zarządania projektami
Jira
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Pentesty
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

mBank

Warszawa, Łódź 8000
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • Swift
  • Java