PHP Developer with Magento

Magento

Sii Polska
Mid
750 - 850
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice Gliwice Częstochowa Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do zespołu pracującego nad budową sklepów internetowych dla klientów z różnych branż. Projekty, które realizujemy wykorzystują AWS czy Docker. Pracujemy w metodologii Scrum. Ważną częścią twojej pracy oprócz tworzenia nowych funkcjonalności będzie wysoka dbałość o jakość kodu i zwiększanie pokrycia aplikacji testami.

Zespół pracuje nad aplikacjami w ramach naszego Centrum Kompetencji Digital, będącego jednym z największych działów projektowych w Sii! Chcesz zobaczyć, co jeszcze ciekawego realizują nasi inżynierowie? Zajrzyj na stronę: https://sii.pl/oferta/digital/

Twoje zadania

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących rozwiązań w aplikacjach
  • Integracja z aplikacjami SAAS
  • Analiza techniczna wymagań biznesowych
  • Przeprowadzanie testów aplikacji
  • Współpraca z zespołem programistów oraz QA

Szukamy developera z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem w programowaniu PHP z wykorzystaniem Magento. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Umiejętności
PHP
Magento
Symfony
Git
AWS
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C