UX Designer

Sii Polska
Mid
600 - 800
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice Gliwice Częstochowa Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do zespołu, wyspecjalizowanego w obszarze User Experience. Wspólnie pracujemy nad zróżnicowanymi globalnymi aplikacjami i rozwiązaniami informatycznymi dedykowanymi dla sektora medycznego oraz farmaceutycznego.

Twoje zadania

  • Prowadzenie warsztatów z biznesem oraz użytkownikami w celu zgromadzenia wymagań i zbadania możliwych pomysłów i rozwiązań
  • Przeprowadzanie badań i wywiadów z vendorami (często z wielu stron świata) samodzielnie lub we współpracy z doświadczonym UX Researcherem
  • Tworzenie mock-upów i prototypów aplikacji przy użyciu min. Sketch, Invision lub Axure RP

Poszukujemy doświadczonego UX Designera z przynajmniej 3 letnim doświadczeniem, mającego również kompetencje w obszarze badań UX. W związku z międzynarodowym charakterem projektu, od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Umiejętności
Sketch lub AxureRP
InVision
Adobe XD
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C