Programista Java

Java/Spring/JavaScript

KAMSOFT S.A.
Junior
3 500 - 6 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Sosnowiec Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20/26

KAMSOFT S.A. od ponad 30 lat tworzy rozwiązania informatyczne wspierające ochronę zdrowia. Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Oferujemy nowoczesne systemy o charakterze menedżerskim, zarządczym i prognostycznym, które pozwalają na dynamiczne zarządzanie placówkami zdrowotnymi. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych.

Jeśli stawiasz na rozwój i chcesz współtworzyć ciekawe projekty, dołącz do nas jako Programista Java.

Twoje zadania

• Tworzenie i utrzymanie oprogramowania.
• Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania.
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.
• Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

  • Znajomość inżynierii i technik programowania - programowanie obiektowe i funkcyjne.
  • Znajomość narzędzi organizacji pracy zespołów programistycznych, np.: Git, Jenkins, Gitlab, SVN,
  • Praktyczna znajomość języka Java,
  • Doświadczenie komercyjne lub niekomercyjne w tworzeniu aplikacji webowych lub usługowych,
  • Znajomość: SQL, Spring, JavaScript, wzorców projektowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość baz NoSQL i języka PostScript.

Umiejętności
Java
Spring
JavaScript
SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Katowice, Gliwice, Sosnowiec 500-1000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C#