Fullstack .NET Developer with React

Sii Polska
Mid
Do 800
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice
Praca zdalna
80%

Dołącz do naszego zespołu doświadczonych programistów oraz architektów, zajmującego się dedykowanym rozwiązaniami Microsoft 365 dla naszych klientów. Projektujemy architekturę oraz zwiększamy efektywności rozwiązań opartych o SharePoint.

Zespół pracuje nad projektami w ramach naszego Centrum Kompetencji Microsoft Office 365. Chcesz zobaczyć, co jeszcze ciekawego realizują nasi inżynierowie? Zajrzyj na stronę: https://sii.pl/oferta/oprogramowanie-dla-biznesu/microsoft365/

Twoje zadania

  • Projektowanie architektury oraz implementacja aplikacji przy użyciu React, TypeScript, C#
  • Programowanie oparte o platformę Office 365 oraz Azure
  • Kontakt z klientem polskim i zagranicznym

Szukamy programisty z przynajmniej 3-letnim doświadczeniem jako .NET Fullstack Developer z wykorzystaniem frameworka React oraz dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2). Mile widziana znajomość tworzenia rozwiązań opartych o Office365.

Umiejętności
.NET Core
TypeScript
React
MS SQL
Office 365 & Azure
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C