DevOps Engineer

YooniQ solutions
Mid
15 000 - 20 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Zwierzyniecka 29, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Jesteśmy YooniQ solutions. Od 2008 roku tworzymy to na czym znamy się najlepiej: narzędzia SaaS dla branży HR. Zaufały nam firmy z ponad 20 krajów na całym świecie, ponieważ robimy to dobrze. Chcemy się rozwijać więc do naszego zespołu w Krakowie szukamy utalentowanych ludzi. Dołącz do nas.

Poszukujemy kandydata na stanowisko DevOps Engineer, która posiada doświadczenie w tworzeniu infrastruktury, zarządzaniu konfiguracją oraz tworzeniu i automatyzacji procesów Continuous Integration, Continuous Delivery i Continuous Deployment.

Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za bezpieczeństwo i rozwój infrastruktury dla dwóch projektów Saas:

  • Unatrix - to wysokiej jakości rozwiązanie dla firm rekrutacyjnych łączące w sobie funkcje ATS, CRM i ERP.
  • kiwiHR - inteligentne i nowoczesne rozwiązanie do zarządzania zasobami ludzkimi w małych i średnich firmach.

Twoje zadania

  • Tworzenie infrastruktury przy użyciu najnowszych rozwiązań
  • Zarządzanie konfiguracją oraz automatyzacja procesów tworzenia środowisk developerskich, testowych i produkcyjnych
  • Tworzenie procesów Continuous Integration, Continuous Delivery i Continous Deployment
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia szybkiego procesu uruchomienia aplikacji w środowisku produkcyjnym
  • Zapewnienie wysokiej dostępności usług i możliwości szybkiego skalowania
  • Integracja systemów monitoringu, logowania i powiadamiania
  • Kontrola i praca nad bezpieczeństwem infrastruktury
  • Automatyzacja procesów backupu i przywracania

Kogo szukamy?

  • Doskonała znajomość Linuksa
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rozwiązań chmurowych AWS
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi takich jak Terraform, Terragrunt, Ansible, Docker, Kubernetes, GitLab, nginx/HAProxy, ELK Stack
  • Znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, DNS)
  • Znajomość języka skryptowego innego niż Bash (np. Python)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w automatyzacji provisioningu i deploymentu
  • Znajomości zagadnień związanych z load balancingiem i replikacją
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nice to have

  • Znajomość narzędzi Consul, Spinnaker, Vault, Traefik

Oferujemy

  • Długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie 15000 - 20000 PLN + VAT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Bonus dwa razy w roku
  • Budżet szkoleniowy (konferencje IT, szkolenia, książki) 3000 PLN / rok
  • Mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor)
  • Dostęp do płatnych narzędzi
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa
  • Częściową możliwość pracy zdalnej
  • Imprezy firmowe
  • Owoce, soki i kawę w biurze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektów, miejsce na własne pomysły
Umiejętności
Terraform
Ansible
AWS
Kubernetes
GitLab
Zarządzanie projektami
Software do zarządania projektami
GitLab
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Kraków 21
Technologie i umiejętności
  • Node.js
  • React
  • TypeScript