Analityk Biznesowo-Systemowy

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Lublin
Praca zdalna
60%

Bankowość elektroniczna/ aplikacje mobilne/ płatności bezgotówkowe

Twoje zadania

  • analizujesz wymagania biznesowe oraz funkcjonalne dla nowych/modyfikowanych rozwiązań informatycznych,
  • prowadzisz analizy funkcjonalne i systemowe,
  • tworzysz dokumenty analityczne, koncepcje rozwiązań oraz specyfikacje,
  • zapewniasz najwyższą jakość dostarczanych aplikacji, wspierasz proces testowania zmian w oprogramowaniu,
  • tworzysz propozycje architektury rozwiązań systemów informatycznych,
  • wspierasz rozwój nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
  • współpracujesz z zespołami developerskimi oraz zewnętrznymi dostawcami usług IT,

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne, ekonomiczne),
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku analityka przy wdrażaniu rozwiązań informatycznych (mile widziane w branży finansowej),
  • potrafisz tworzyć specyfikacje funkcjonalne,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w rozwiązywaniu problemów,
  • swobodnie posługujesz się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • znasz relacyjne bazy danych, tworzysz zapytania w języku SQL,
  • znasz zasady analizy obiektowej i projektowania obiektowego,
  • mile widziana wiedza z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych/płatności bezgotówkowych/bankowości elektronicznej,

Umiejętności
Enterprise Architect
UML
BPMN
JIRA
Agile
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
architekt
Technologię wybiera
kierownik/architekt
Software do zarządania projektami
Jira
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Zbieranie wymagań
50%
Spotkania
30%
Testowanie
10%
Zadania z obszaru architektury
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle