Google Cloud Platform DevOps

Sii Polska
Mid
1 000 - 1 200
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Białystok Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gliwice Katowice Kraków Lublin Łódź Piła Poznań Rzeszów Warszawa Wrocław
Praca zdalna
80%

Jako GCP DevOps będziesz uczestniczyć w projektach migracyjnych i rozwojowych opartych o Google Cloud Platform. Dynamiczne pro chmurowe trendy na rynku zapewniają duży strumień ciekawych wyzwań w wielu różnych branżach - od Pharma i Banking z dużym naciskiem na security i walidację, po Retail skupiony na maksymalnej skalowalności i umiejętności szybkiej odpowiedzi na zachodzące zmiany. Oferujemy pracę w 3-5 zróżnicowanych projektach rocznie! Zapewniamy możliwość całkowitej lub częściowej pracy zdalnej.

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie analiz technicznych, wspieranie ekspertyz
  • Projektowanie i implementacja środowisk GCP
  • Tworzenie i rozwój środowisk CI/CD
  • Automatyzacja zarządzania konfiguracją
  • Wdrażanie najlepszych praktyk i rozwiązań architektonicznych oraz promowanie ich w obrębie organizacji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Kogo szukamy?

  • Minimum dwuletnie doświadczenie z chmurą GCP
  • Praktyczne umiejętności tworzenia CI/CD w oparciu o narzędzia GCP
  • Dobre zrozumienie idei i technik Infrastructure as a Code
  • Znajomość zagadnień monitoringu usług, optymalizacji pod kątem wydajności i kosztochłonności
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Umiejętności
GCP
Kubernetes
Google Workspace
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C