Programista .NET

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B
Grudziądzka 4 , Toruń
Praca zdalna
50%

Głównym założeniem projektu jest rozwój aplikacji sprzedażowych.

Twoje zadania

  • tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .NET
  • wdrażanie budowanych aplikacji
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu lepszego zrozumienia problemu
  • współpraca z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • posiadasz wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
  • posiadasz praktyczną znajomość technologii .Net Core, .Net Framework, Transact-SQL
  • posiadasz umiejętność pracy z narzędziami: Visual Studio 2019, SQL Management Studio
  • znasz technologie integracyjne (WebAPI, WCF, Web Services)
  • posiadasz doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych
  • znasz relacyjne bazy danych i język SQL, w szczególności bazy danych MS SQL
  • posiadasz umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • potrafisz szybko pozyskiwać i przyswajać wiedzę oraz analizować działanie skomplikowanych systemów informatycznych
  • mile widziana wiedza na temat technologii chmurowych
  • znasz język angielski stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną

Umiejętności
.NET Core
T-SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna (Kierownik zespołu + Developer)

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle