Tester automatyzujący (Javascript)

7N
Mid
100 - 120
PLN
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego klienta – amerykańskiej firmy specjalizującej się w analizach danych i tworzeniu oprogramowania w modelu usługowym – poszukujemy doświadczonego Testera automatyzującego.

Osoba ta będzie należeć do zwinnego zespołu odpowiedzialnego za rozwój testów automatycznych dla dużej platformy (jednej z największych organizacji finansowych). System ma być częścią globalnego rozwiązania, a jedno z jego głównych zadań to rozpoznawanie i przetwarzanie dokumentów zeskanowanych lub sfotografowanych przez klientów (np. paszport).

Twoje zadania

Zadaniem testera będzie automatyzacja testów end-to-end, wsparcie procesu wdrażania nowych wersji na produkcje (User Acceptance), a także analiza logów (Kibana, Datadog) oraz tworzenie i dbanie o dokumentację (Jira, Confluence, TestRail).

Lokalizacja: 100% zdalnie

Czas trwania współpracy: rok z możliwością przedłużenia

Kogo szukamy?

Oczekiwania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku testera automatyzującego
  • Bardzo dobra znajomość Javascript
  • Znajomość frameworku do automatyzacji testów (np. Selenium), a także doświadczenie w samodzielnym projektowaniu i implementacji takiego narzędzia
  • Wykształcenie wyższe techniczne/IT
  • Znajomość narzędzi takich, jak: IntelliJ, VS Code, Git, Stash, JUnit/Mocha/Jest, JIRA, Jenkins
  • Doświadczenie z procesem CI/CD
  • Zdolności analityczne, wysoka komunikatywność, dokładność, skrupulatność
  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum/ Kanban)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych
  • Mile widziana znajomość infrastruktury chmurowej (AWS / GCP)
  • Mile widziana znajomość baz danych (MongoDB / Oracle / Snowflake)
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem Data Science (Spark)

Umiejętności
JavaScript
Selenium
JIRA
TestRail
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Kanban
Skład zespołu projektowego
1
Project Managerowie
4
Testerzy
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript