Senior Frontend Developer

Asseco Data Systems S.A.
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru Smart City w grupie Asseco, w tym realizacją największych w Polsce wdrożeń nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat za przewozy w transporcie zbiorowym, rozbudowujemy zespół deweloperski.

Jeżeli chcesz stać się kluczowym ogniwem w zespole budującym najnowszą generację złożonych platform wspierających organizatorów transportu jak i pasażerów w wygodnym odbywaniu podróży, chcesz pracować w międzynarodowym środowisku profesjonalistów i pasjonatów technologii, w oparciu o najnowsze standardy i uznane narzędzia – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Twoje zadania

  • projektowanie oprogramowania portalu zgodnie z definicją analityczną,
  • zarządzanie pracą deweloperów wspierających,
  • implementacja widoków dla warstwy UI,
  • budowanie usług serwerowych na potrzeby front-end,
  • implementacje testów jednostkowych,
  • dbanie o jakość i czystość kodu,
  • weryfikowanie i naprawienie usterek systemu,
  • dbanie o konfigurację serwera aplikacyjnego,
  • definiowanie procesów CI/CD dla wytwarzanych komponentów programistycznych.
  • wspieranie wdrożenia serwera aplikacyjnego w chmurowym środowisku Kubernetes.

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem HTML5, CSS3, JavaScript,
  • praktyczna znajomość języka Python,
  • umiejętność budowania aplikacji RWD,
  • praca w co najmniej dwóch frameworkach: Angular, ReactJS, VueJS,
  • znajomość pracy ze środowiskiem Docker,
  • znajomość Node.JS w zastosowaniach serwerowych,
  • znajomości dobrych praktyk w zakresie organizacji kodu źródłowego i procesu developerskiego,
  • umiejętność bezpiecznego wdrażania aplikacji WWW na różnych środowiskach,
  • praktyczna znajomość budowania aplikacji w Django.

Oczekiwane cechy:

  • wyższe wykształcenie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną.

Mile widziane:

  • znajomość PostreSQL, Redis,
  • znajomość środowiska Kubernetes,
  • znajomość któregoś z frameworków testowych, takich jak Jasmine, Jest, Mocha, Cypress lub Nightwatch.

Umiejętności
HTML5
CSS3
JavaScript
Python
Angular lub ReactJS lub VueJS
Django
Vue.js
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Gdynia, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Lublin ponad 900 pracowników
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • JavaScript