Java Developer

Asseco Data Systems S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru Smart City w grupie Asseco, w tym realizacją największych w Polsce wdrożeń nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat za przewozy w transporcie zbiorowym, rozbudowujemy zespół deweloperski.

Jeżeli chcesz stać się kluczowym ogniwem w zespole budującym najnowszą generację złożonych platform wspierających organizatorów transportu jak i pasażerów w wygodnym odbywaniu podróży, chcesz pracować w międzynarodowym środowisku profesjonalistów i pasjonatów technologii, w oparciu o najnowsze standardy i uznane narzędzia – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Twoje zadania

  • implementacja w oprogramowaniu wymagań według definicji analitycznej,
  • programowanie w języku Java 11 w oparciu o aktualne wersje Spring Boot,
  • pisanie testów jednostkowych i automatycznych,
  • tworzenie i rozwój komponentów w oparciu o architekturę mikroserwisów,
  • implementacja oprogramowania obsługującego karty zbliżeniowe NFC,
  • implementacja oprogramowania wykorzystującego zaawansowane zagadnienia kryptograficzne,
  • naprawa błędów oprogramowania,
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu,
  • czynne uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz cyklicznych przeglądach kodu,
  • praca w metodyce Agile SCRUM w ramach niewielkich zespołów programistycznych.

Kogo szukamy?

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu dla JVM,
  • znajomość technologii Java, Spring, Hibernate, SQL (dowolny dialekt),
  • praktyczna znajomość UML,
  • znajomość systemów kontroli wersji Git,
  • znajomość architektury mikroserwisów,
  • znajomość architektury REST.
Oczekiwane cechy:
  • wyższe wykształcenie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pisania bezpiecznego i czystego kodu,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w projektach realizowanych metodą zwinną.
Mile widziane:

  • znajomość platformy Spring Boot lub frameworków typu Micronaut/Quarkus/Helidon,
  • znajomość Node.JS i JavaScript,
  • podstawowa znajomość Phyton,
  • znajomość notacji BPMN oraz doświadczenie w wykorzystaniu silnika procesów jBPM lub Camunda/Activity,
  • znajomość technologii konteneryzacji np. Docker.

Umiejętności
SQL
Java
Spring
Hibernate
Git
REST
UML
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Gdynia, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Lublin ponad 900 pracowników
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • JavaScript