Starszy Specjalista w Wydziale Aplikacji Rynkowych

Polskie Sieci Elektroenergetyczne
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Konstancin-Jeziorna Warszawa

Opis projektu

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • realizowanie procesu wdrażania zmian w aplikacjach i systemach w obszarze zarządzania pracą KSE mi.in. poprzez udział w uzgodnieniach koncepcji i projektów, monitorowanie zgodności projektów z wymaganiami biznesowymi i standardami, wsparcie w procesie testowania, weryfikowanie dokumentacji testowej i wdrożeniowej pod kątek zgodności ze standardami i wymaganiami,
  • koordynowanie procesu wdrażania zmian w aplikacjach i systemach w obszarze zarządzania pracą PSE m.in. poprzez nadzór i koordynowanie zespołów projektowych, uzgadnianie zakresu prac, zarządzanie listą wymagań oraz zmianą i ryzykiem w projektach, nadzór nad zgodnością projektów z architekturą korporacyjną oraz standardami i wymaganiami, raportowanie stanu realizacji prac, prowadzenie testów akceptacyjnych,
  • koordynowanie procesu wdrażania zmian usuwających zidentyfikowane w procesie eksploatacji błędy w aplikacjach i systemach w obszarze zarządzania pracą KSE,
  • udział w pracach zespołów i komisji odbiorowych,
  • udział w: przygotowaniu umów i zleceń, dokumentacji SIWZ, wniosków na Zarząd, pracach komisji przetargowych.

  • wykształcenie wyższe techniczne II st.: energetyka, elektrotechnika, informatyka, zarządzanie,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań, w tym w prowadzeniu analizy wymagań,

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Lunche
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Radom, Katowice 2500
Technologie i umiejętności
  • C++
  • Java
  • Ansible