Specjalista/-ka ds. Inżynierii Danych

SQL, PL/SQL, Python, Java, BASH

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Dołącz do zespołu Value Added Platform w Tribe Common Connectivity Experience, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem Stosu ELK (ElasticSearch, Kibana, Logstash).

Szukamy osoby, która mając już pewne doświadczenie w obszarze ELK wspomoże zespół w realizacji prac rozwojowo-utrzymaniowych w tym obszarze. Z naszych systemów korzysta dużo jednostek organizacyjnych w firmie, więc nie brakuje możliwości ciągłego rozwoju w trakcie realizacji różnych projektów oraz podejmowania ciekawych wyzwań!

Twoje zadania

  • Rozwój i utrzymanie stosu ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana)
  • Integracja nowych źródeł danych z usług telekomunikacyjnych do ELK
  • Implementacja monitoringów, wykresów, rozwiązań opartych o Machine Learning
  • Wdrażanie mechanizmów predykcyjnego monitoringu usług telekomunikacyjnych
  • Implementacja narzędzi do monitoringu User Experience
  • Współpraca z ekspertami dziedzinowymi danych źródłowych

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako DevOps dla rozwiązań opartych o przetwarzanie i analizę danych
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne)
  • Umiejętność poruszania się w środowiskach Unixowych
  • Orientacja w zagadnieniach konteneryzacji i wirtualizacji
  • Znajomość języków SQL, PL/SQL, Python, Java, BASH
  • Rozumienie zagadnień Machine Learning
  • Ogólna wiedza o usługach telekomunikacyjnych
  • Podstawowa znajomość topologii sieci telekomunikacyjnych
  • Język angielski – komunikacyjny

Umiejętności
SQL
PL/SQL
Python
Java
Bash
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE