Senior Front-end Angular Developer

#angular#frontend

eSky.pl S.A.
Senior
12 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
25

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój kluczowej części silnika rezerwacji eSky, jakim jest moduł transakcyjny naszego serwisu. Aktualnie pracujemy nad migracją do nowego rozwiązania opartego o framework Angular. Jako członek zespołu pracującego w metodologii Scrum będziesz uczestniczył w pełnym cyklu rozwoju produktu - od kształtowania pomysłów, poprzez ustalenia techniczne i rozwój, kończąc na prezentacji efektów i wdrożeniu do chmury.

Technologie używane na co dzień:

  • TypeScript lub znajomość minimum JavaScript ES6.
  • Angular, RxJS, NgRx i Nx - stale aktualizowane do najnowszych wersji.
  • Protractor i Jasmine/Jest.
  • Node.js/NestJS po stronie serwera.
  • Docker - pracujemy w środowiskach skonteneryzowanych.
  • System kontroli wersji Git.
  • GraphQL i REST.

Twoje zadania

Wyzwania jakie na Ciebie czekają:

  • Rozwój i utrzymanie jednego z kluczowych elementów silnika rezerwacji eSky jakim jest moduł transakcyjny.
  • Analiza i przekładanie złożonych procesów biznesowych na kod.
  • Ocena i dobór właściwych technologii i rozwiązań, połączona z umiejętnością merytorycznego uzasadnienia swoich wyborów w skali zespołu.
  • Budowa komponentów UI w bliskiej współpracy z zespołem UX.

Kogo szukamy?

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji e-commerce B2C.
  • Wiesz na czym polega współczesny front-end, a pojęcia takie jak atomic design, two-way data binding lub one-way data flow nie stanowią dla Ciebie zagadki.
  • Posiadasz łatwość w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia innym.
  • Istotna będzie wiedza jak pracować z kodem w środowiskach innych niż przeglądarka, między innymi Node.js oraz WebView.
  • Cenisz jakość, pisząc testy, utrzymując czysty kod i wdrażając najlepsze wzorce branżowe w projektowaniu architektury oprogramowania.
  • Będziesz promować podejście do rozwoju, zorientowane na wydajność, wybierając najbardziej odpowiednie narzędzia i strategie.

Umiejętności
Angular
TypeScript
Node.js
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy

Proces rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna wraz z life coding

Katowice 299
Technologie i umiejętności
  • iOS
  • .NET