Lider Techniczny/Projektant Java

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Gliwice

Jesteśmy zespołem produkującym i utrzymującym systemy kontrolingowe, kosztowe i zarządcze dla placówek medycznych. Wspieramy pracowników poprzez digitalizację procesów oraz wdrażanie nowych systemów wspierających zarządzanie

i kontroling. Wspierany przez nas sektor ochrony zdrowia oraz obecność w grupie, która osiąga kilkanaście miliardów PLN przychodu rocznego zapewniają nieocenioną stabilność pracy oraz finansową oraz ciągłą potrzebę dalszego rozwoju systemów.

Twoje zadania

 Twoja rola w zespole:

  • Zapewnienie technicznego przywództwa na każdym etapie prac programistycznych dla zespołu developerów (specyfikowanie zadań programistycznych, odbiory techniczne, organizacja i nadzorowanie prac programistów, podejmowanie decyzji technicznych);
  • Wsparcie zespołu analitycznego w pracy nad ustaleniami z klientem sposobu rozwoju produktu uwzględniając aspekty techniczne takich zmian - spójność wizji, opłacalność, wydajność, bezpieczeństwo, itp.;
  • Projektowanie systemów na poziomie baz danych, backend i frontend;
  • Analiza i wdrażanie zmian w architekturze, prototypowanie, testowanie i wspieranie dostarczania rozwiązań;
  • Wycena pracochłonności zadań projektowych i programistycznych;
  • Konsultacje wewnątrz oraz na zewnątrz zespołu w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań;
  • Doskonalenie dobrych praktyk i wzorców projektowych w zespole;
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, przeprowadzanie procesów code review;
  • Ścisła współpraca z Właścicielem Produktu przy projektowaniu rozwiązań technicznych;
  • Dbanie o realizację wymagań projektowych od wczesnej fazy do pełnego wdrożenia produktu;
  • Nadzór nad jakością prowadzonej dokumentacji.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Umiejętność zaprojektowania architektury rozwiązania i doboru stosu technologicznego zarówno dla nowych systemów, jak i w przypadku rozwoju istniejących produktów;
  • Kilka lat praktycznego doświadczenia programistycznego z technologiami Angular, Java, HTML;
  • Doświadczenie w przetwarzaniu wielowymiarowych danych;
  • Umiejętność łatwego przyswajania wiedzy;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz proaktywnej postawy podczas planowania i wdrażania rozwiązań;
  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem developerów.

Stos technologiczny:

  • Java (Spring),
  • Angular 2+ (10),
  • PostgreSQL, pgPL/SQL,
  • Oracle PL/SQL,

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w Agile/Scrum/Scrumban;
  • Doświadczenie w projektach w sektorze medycznym / finansowym;
  • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych, metodyki ich wytwarzania, integracji i architektury systemów;
  • Doświadczenie z Hurtowniami Danych;
  • Umiejętność godzenia kwestii technicznych z biznesowymi;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury technicznej.

  • Java (JEE, Primefaces),
  • Oracle OBIEE / OAS,
  • Pentaho Data Integration.

Umiejętności
Angular
Java
HTML
PostgreSQL
PL/SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#