Administrator systemów i aplikacji linuxowych

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Rzeszów

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Zespołu Administracji Systemami. Posiadasz doświadczenie w administrowaniu systemami Linux? Chcesz zdobyć doświadczenie w największej polskiej firmie informatycznej? Jeśli tak - zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Nadzorem i administracją systemów i aplikacji w oparciu o rodzinę systemów Linux.
  • Wdrażaniem nowych rozwiązań informatycznych, nowych wersji serwerów, systemów, aplikacji i poprawek w środowiskach (PROD, TEST).
  • Administracją narzędziami firmy Atlassian, JIRA/Confluence wspierających pracę użytkowników, administracja (cykliczne podnoszenie wersji, migracja środowisk, testy podnoszenia wersji aplikacji, modyfikacja środowiska JIRA Software).
  • Administracją systemów kontroli wersji w szczególności rozwiązania Gitlab, Subversion, ich rozwój i zabezpieczenie.
  • Analizą funkcjonowania systemów i aplikacji pod względem wydajności i bezpieczeństwa.
  • Utrzymaniem, aktualizacją i tworzeniem dokumentacji wdrażanych systemów.
  • Bieżącym monitoringiem i reakcją na powiadomienia wspieranych aplikacji.
  • Automatyzacją wykonywanej pracy.
  • Obsługą, analizą zgłoszeń i incydentów związanych z działaniem aplikacji, systemów.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux (Centos, Debian) na poziomie administracyjnym.
  • Doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu aplikacji Atlassian (Jira, Confluence).
  • Doświadczenie w administracji serwerami webowymi (Apache, NGINX).
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GitLab, SVN).
  • Umiejętność tworzenia skryptów Python, w celu automatyzacji procesów.
  • Doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu baz danych Postgress i umiejętność tworzenia zapytań SQL.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania Zabbix.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i incydentów.
  • Umiejętność zabezpieczania serwerów, aplikacji i ciągłego dbania o bezpieczeństwo.
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji i pisania procedur obsługi oraz instalacji systemów informatycznych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym wykorzystywana w codziennej pracy.

Mile widziane:

  • znajomość usług wirtualizacyjnych Vmware, Hyper-V

Umiejętności
Linux
Confluence lub Jira
Python
SQL
Zabbix
Apache
SVN
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#