Configuration Manager

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Katowice Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do naszego zespołu realizującego projekty w branży kolejowej. Weź udział w rozwoju platformy kontrolującej bezpieczny ruch pojazdów i koordynuj oraz zarządzaj zmianami, ryzykiem oraz błędami w działaniu tworzonej platformy.

Twoje zadania

  • Tworzenie i koordynowanie planów w obszarze zarządzania konfiguracją produktu zgodnie z wymaganiami projektu oraz istniejącymi procesami
  • Zapewnienie efektywności działań w zakresie konfiguracji i zarządzaniu zmianą, narzędzi, polityk i procedur w całym cyklu życia produktu
  • Nadzór i wsparcie w przygotowaniu nowych wersji produktu oraz tworzenie dokumentacji
  • Zarządzanie bazą wymaganych zmian w strukturze produktu

Szukamy osoby z min. 3-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zmianą lub analizie procesów biznesowych oraz zarządzaniem cyklem życia produktu, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz wykształceniem wyższym technicznym (o kierunku informatycznym lub pokrewnym) i podstawową znajomością systemów IT dla przemysłu (komputery, urządzenia sieciowe, komponenty szaf serwerowych). Dodatkowo, mile widziana będzie znajomość narzędzi: IBM Rational - CM Synergy & Change Synergy, Hydra, DOORS, RTC oraz doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną.

IBM Rational - CM Synergy & Change Synnergy, Hydra, DOORS, RTC
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C