Fullstack .NET developer

FlexiProject
Senior
15 000 - 21 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Przeskok 2, Warszawa
Praca zdalna
70%

FlexiProject to kompleksowy program do zarządzania projektami i portfelami projektów. Oferuje zespołom projektowym kompletny zestaw narzędzi, które pozwalają zaplanować i skutecznie zrealizować dowolny projekt w organizacji, niezależnie od rozmiaru czy stopnia zaawansowania. Więcej o projekcie znajdziesz na naszej stronie: https://flexiproject.pl/

Twoje zadania

Pracując w FlexiProject, dołączysz do zespołu programistów .NET wspieranego przez testera i analityka. Będziesz brał udział w rozbudowie systemu FlexiProject, przeznaczonego do zarządzania projektami w organizacjach.  Głównym Twoim zadaniem będzie tworzenie nowych funkcjonalności przy użyciu platformy C #, .net core Web API, MS SQL oraz MongoDB. Warstwa front-endu rozwijana jest przy użyciu VueJS.

Pracujemy w metodykach zwinnych: Zadania planujemy na początku każdego sprintu (2 tygodnie), codziennie rozpoczynamy spotkanie statusowe, zaś cały po dwóch tygodniach podsumowujemy sprint spotkaniem retrospekcyjnym.

Kogo szukamy?

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli programisty .NET,
  • Znajomości ASP.NET/ASP.NET Core, JavaScript, Microsoft SQL Server oraz doświadczenia z frameworkami SPA,
  • Doświadczenia z kontroli wersji, preferowany Git.
  • Mile widziane: doświadczenie zawodowe z Microsoft Azure Vue.JS, Mongo DB

Umiejętności
C#
JavaScript
T-SQL
Git
Vue.js
Azure
MongoDB
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Software do zarządania projektami
VSTS
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy

Warszawa
Technologie i umiejętności
  • .NET